Proagrica Media

Proagrica-Media-logo

Blijf op de hoogte van de internationale voer-, zuivel-, varkens-, pluimvee en akkerbouw industrie met Proagrica. Met vijf toegewijde, multimediale merken, All About Feed, Dairy Global, Pig Progress, Poultry World en Future Farming, is Proagrica dé toegangspoort tot deze mondiale industrieën.

All about Feed

All About Feed is een echt multimediaal merk en houdt u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in diervoeding, voerformulering en diervoedermachines. All About heeft een sterke focus op belangrijke onderwerpen zoals mycotoxines, mengvoerdata, nieuwe voeringrediënten en voerstrategieën om het gebruik van antibiotica te verminderen.

Poultry World

Poultry World is een multimediaal merk gericht op de internationale pluimvee-industrie. Met een 142 jaar tellende historie geeft Poultry World uitgebreide informatie over de laatste ontwikkelingen en innovaties uit de hele wereld. Onder andere door het aanbieden van een interactieve pluimvee gezondheidstool is Poultry World hét platform voor pluimveehouders over de hele wereld geworden.

Pig Progress

Pig Progress is de belangrijkste bron voor de internationale varkens/varkensvleessector en verstrekt onmisbare informatie voor landbouwers, veehouders, dierenartsen en dienstverlenende bedrijven. Het magazine biedt uniek en onafhankelijk inzicht in de varkenshouderij, van mondiale trends tot en met de dagelijks praktijk voor varkensboeren, dat per land weer andere uitdagingen met zich meebrengt.

Dairy Global

Dairy Global biedt uitgebreide informatie en inzicht in actuele thema’s in de zuivelindustrie. Van globale melkprijzen tot mastitispreventie, gewasmanagement tot praktische informatie over fokkerij en KI. Wij houden op de hoogte met de nieuwste wetenschappelijke- en landentrends uit de hele wereld.

Future Farming

In april 2017 heeft Proagrica een nieuw, internationaal merk aan zijn portfolio toegevoegd: Future Farming. Dit multimediale merk leert topakkerbouwers alles over smart farming, met een sterke focus op technologie en precisielandbouw.

De content beschrijft wat er gebeurt in de meest geavanceerde facetten van akkerbouw en volgt de laatste technologische ontwikkelen op de voet. Alle precisielandbouwonderwerpen voor innovatieve akkerbouwers worden behandeld gerichte voeding en gezonde gewassen door kwalitatieve, efficiënte zaadjes, alle technieken en instrumenten die nodig zijn voor een duurzame teelt en data, ter ondersteuning van duurzaamheid en voedselzekerheid wereldwijd.

Redactie
Madelon de Lepper

Madelon de Lepper

Editor Multimedia
+31 (0)314 349110
Madelon.de.Lepper@reedbusiness.nl

Lex Aalders

Lex Aalders

Designer
+31 (0)314 349633
Lex.Aalders@reedbusiness.nl

Paulus Maessen

Paulus Maessen

Designer
+31 (0)314 349241
Paulus.Maessen@reedbusiness.nl

Roel Leferink

Roel Leferink

Publishing & Editorial Director
+31 (0)314 349826
Roel.Leferink@reedbusiness.nl

Sunita van Es-Sahota

Sunita van Es-Sahota

Subeditor
+31 (0)314 349300
Sunita.van.Es@reedbusiness.nl

Zanap van Dijk

Zanap van Dijk

Subeditor
+31 (0)314 349226
Zanap.van.Dijk@reedbusiness.nl

Allison Winstanley

Allison Winstanley

Web Coordinator
+31 (0)314 349146
Allison.Winstanley@reedbusiness.nl

Rosie Burgin

Rosie Burgin

Editor Special Projects
+31 (0)314 358237
Rosie.Burgin@reedbusiness.nl

Vincent ter Beek

Vincent ter Beek

Editor Pig Progress
+31 (0)314 349677
Vincent.ter.Beek@reedbusiness.nl

Fabian Brockötter

Fabian Brockötter

Editor World Poultry
+31 (0)314 349611
Fabian.Brockotter@reedbusiness.nl

Emmy Koeleman

Emmy Koeleman

Chief editor All About Feed & Dairy Global
+31 (0)314 349125
Emmy.Koeleman@reedbusiness.nl

Richard Allison

Editor Future Farming
+44 (0)20 8652 4934
Richard.Allison@rbi.co.uk

Adverteren op de Proagrica Media websites

Proagrica Media brengt u in contact met uw doelgroep. Via het on- en offline bereik van de magazines, websites en de nieuwsbrieven of in een directe dialoog tijdens een event.. Experts helpen u bij het maken van de juiste beslissingen en het inzetten van de juiste marketingmix. Door mee te bewegen in de markt zoekt Proagrica Media voortdurend naar nieuwe mogelijkheden om uw doelgroep optimaal te bereiken en te bedienen.

T: +31 (0)314 349968
salesint@reedbusiness.nl

Redactionele Kalenders, Bereik en specificaties

Redactionele Kalenders 2017 (Magazines & Nieuwsbrieven):

AllAboutFeedPig ProgressPoultry WorldDairy Global

Proposities & specificaties:

MagazinesWebsitesNewsletters

Sales Team
Sandra Duvnjak

Sandra Duvnjak

Key Account Manager
Germany, Austria, Switzerland, Italy & Eastern Europe
+31 (0) 314 349728
Sandra.Duvnjak@reedbusiness.nl

Geke Koudenburg

Geke Koudenburg

Key Account Manager
Asia, Oceania, France, Spain & The Netherlands
+31 (0)314 349834
Geke.Koudenburg@reedbusiness.nl

Antoinette Kwakman

Antoinette Kwakman

Key Account Manager
North and South America, Africa, Middle East, UK & Ireland
+31 (0)314 349561
Antoinette.Kwakman@reedbusiness.nl

Amber van Remmen

Amber van Remmen

Sales Manager
+31 (0)314 349171
Amber.van.Remmen@reedbusiness.nl

Sven Spekking

Sven Spekking

Sales Marketeer
+31 (0)314 349632
Sven.Spekking@proagrica.com

Dhierinder Ramcharan

Dhierinder Ramcharan

Key Account Manager
Benelux & Northern Europe
+31 (0)314 349551
Dhierinder.Ramcharan@reedbusiness.nl

Joey Wensink

Account Manager International
+31 (0) 314 349148
Joey.Wensink@proagrica.com

Graeme Lea

Account Manager
Poultry World - UK
+44 (0)20 8652 4810
Graeme.Lea@proagrica.com

Tom Harwood

Key Account Manager
Future Farming
+44 (0)77 1778 7795
Tom.Harwood@rbi.co.uk

Lawrence Drain

Key Account Manager
Future Farming
+44 (0)20 8652 4045
Lawrence.Drain@rbi.co.uk

Adres

T: +31 (0) 314 34 99 11
F: +31 (0) 314 34 39 91

Adres:
Reed Business Information
Proagrica Media
Hanzestraat 1
7006 RH, Doetinchem
The Netherlands

The Proagrica sites are part of Reed Business Information . Copyright reserved.